rss

  gmp1     bip    epuap 
 

 

 

Piknik z okazji Dnia Dziecka

Utworzono: 30 maj 2017

Pragnę serdecznie podziękować za wsparcie pikniku z okazji Dnia Dziecka zorganizowanego w dniu 28 maja 2017r. w Stanisławowie

 Piekarniom: KINGA GROMULSKA, GROMULSKI , GRZYBKI i BIELANY oraz Panu Kazimierzowi Rasztawickiemu , Adamowi Beredzie, a także Stowarzyszeniu Wspierania Rozwoju Dziecka, Druhom OSP Stanisławów, Ładzyń, Rządza, Pustelnik, Policji z Stanisławowa, Harcerzom, pracownikom GOP-su i UG, dyrektorom, nauczycielom i uczniom naszych szkoł za piękne występy, dodatkowe podziękowania należą się karatekom z klubu Tang Soo Do-Ronin i Grapler, księdzu proboszczowi za udostępnienie placu oraz Panu Wieczorkowi za wypożyczenie sceny.
Aby zrobić coś pięknego dla naszych dzieci potrzebne jest wspólne działanie i życzliwość ludzka. To w naszej Gminie są tak mili i o pięknych sercach ludzie za co im bardzo dziękuję.

Wójt        

Adam Sulewski

 

>>>>>>>>>>  FOTOLERACJA<<<<<<<<<

 

 

 du   pm   mp